Tangled Wire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum guildy Tangled Wire serveru Drak'thul WoW
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
WoW Guild Rankings
Užitečné odkazy
WoWArmory
WoL Mik
WoL Arpen

 

 Diablo farmení materialu na ringy

Goto down 
+19
Animir
Zip
Avestaria
Kjel
Ragamuffin
Perkocz
Pawiel
Gildenor
Deikiu
Footy
Veselátráva
Lokki
Irix
Mortdecay
Thinji
Saskiel
Blonďák
Hogar
Mystiq
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorZpráva
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty7th April 2014, 21:03

neodlogujte ze hry, nejdou jim login servry...
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 07:14

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-misc-forums/theorycrafting-and-analysis/84392-legendary-drop-rate-modifiers-analysis-rifting#c1

takze gem do hlavy a vzhuru riftit t2 Wink

trosku teorie Smile kdybych nebyl vocas zacnu zakladat nak topicy ale to by bylo moc starosti a odpovednosti xD

Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 07:48

jenze, mas na to dmg/thoug? me vcera padl slusny pasek a vyskocil jsem na nejakych 1,15M dmg, ale thoug mi vubec neroste, sel jsem torment 2 a dmg jsem mel dostacujici, jenze kdyz jsem chytil tripple pack tech much, tak jsem se z toho mohl posrat, hp mi litaly dolu neskutecne, omezi to lidi tak, ze budou muset behat v grupe, sam to malokdo rychle nafarmi
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 09:32

sak coop > solo Wink

my sme vcera litali se sonym na 2ce a z 90% pohoda ( triple pack, molten, beamy, poison, blesky vsude Very Happy tak jsem behal po okraji Very Happy )

zaklad je mit wize co to usmazi z dalky Smile ae dvojka je np pro me uz .. jen na solo mam mensi dmg nez bych chtel...

takze vecer dyztak coop
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 09:42

chjo, mit tak tu 30% redukci, tak muzu klidne i T3  Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 09:44

no spis mi rekni jak hrat cruse lol... sem ho hral rano a proste proti monkovi desna bida Very Happy

je funny, jak si kazdej myslel ze crus bude op a bude ho hrat a co vim tak ho jakoze hrajes jen ty a jurda  Suspect 
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 09:56

Thinji napsal:
no spis mi rekni jak hrat cruse lol... sem ho hral rano a proste proti monkovi desna bida Very Happy

je funny, jak si kazdej myslel ze crus bude op a bude ho hrat a co vim tak ho jakoze hrajes jen ty a jurda  Suspect 

az preinstaluju pc, tak cca za mesic, ti natocim video  Cool  rekl bych, ze crus je vice zavislejsi na gearu nez jina classa, ja zacal neco delat az cca od 1M dmg, jinak crus dostane na nekterych spellech pomerne velky boost, takze se zmeni asi buildy a ta dmg mela byt podstatne lepsi, navic je prakticky nutnost mit flail, ktery ti prida legendarni vlastnost na nejaky spell

ja vcera behal s hogarem bounty, kazdy jsme si vzali nejaky questy a jelo se, neprislo mi ze bych ho/nas nejak zdrzoval
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 10:13

https://www.youtube.com/watch?v=pOGu5embSLU

mrkni na tohle thinji, takze asi tak nejak cca
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 10:14

mno wize moc zdrzovat nejde, i kdyz me teda sony vcera zjebal, bo jak tam skacu tak mobove behaj vsude a orby litaj nekam do pice....  Cool 

hmmm tak to ho budu gearovat jeste dlouho Very Happy ja mam flailu ale nepouzivam ten spell xD mrknu na to Wink ... vlastne s tou nvidii bych mel tocit videa taky.... nak to tam ma nahravani rovnou :O
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 10:17

Thinji napsal:
mno wize moc zdrzovat nejde, i kdyz me teda sony vcera zjebal, bo jak tam skacu tak mobove behaj vsude a orby litaj nekam do pice....  Cool 

ale my jsme behali spolecny bounty, ale kazdej jinej quest, tak jak se to dela a prislo mi ze jsme behali ty questy vicemene srovnatelne, ne ze hogar udelal 4 a ja jenom jeden

a ty flaily jsou fajn, jenom musis mit steti na tu, ktera je dobra ofc
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 10:24

jo, ja nvm mysto, ale to co tam ten capek děla, mi moc jako farmeni neprijde se 300k dmg. Ma 12M toughness a full blackthorne set, takze mu nevadi molten, desecrate, plague. Ale o efektivnosti moc nvm.

To thinji, me nevadi ze jsi byl rychlej, ale kdyz jakoby skaces a nabiras pul mapy, tak si už mas dat cyclone, protože ty něco nagrujes, odportnes se od toho a nakonec to všechno jde po mě ze všech stran.

Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 10:25

Mystiq napsal:
Thinji napsal:
mno wize moc zdrzovat nejde, i kdyz me teda sony vcera zjebal, bo jak tam skacu tak mobove behaj vsude a orby litaj nekam do pice....  Cool 

ale my jsme behali spolecny bounty, ale kazdej jinej quest, tak jak se to dela a prislo mi ze jsme behali ty questy vicemene srovnatelne, ne ze hogar udelal 4 a ja jenom jeden

a ty flaily jsou fajn, jenom musis mit steti na tu, ktera je dobra ofc


hogar to taky neumi hrat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 10:35

ja to video sem daval pro ukazku gameplaye a ty mu hned zacnes rozebirat gear...vem si jak by mu to slo, kdyby mel dmg jako ja treba...a btw blondy my vime ze jsi nejlepsi...
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 10:37

mrknu doma Wink sem v kanclu jedinej se zakazanym flashem lol Very Happy

cyklon mi je proti srsti ( nejde pri tom soucasne utocit ) takze volim zpomaleni tempa  Thiz shitz rockz! 

jinak ten split mi prijde stejne divnej .... radsi si to odbeham v gpe a trebas neco padne Wink
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 10:41

DH jsi zkousel thinji? premyslim, ze si ho doexpim jako alta
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty8th April 2014, 10:50

jen tak zlehka, zabit toho prvniho bosaka... vypada nabusene, resp co hraju s kamosem tak dava hrozny coudy... neco jako wiz Smile podle me je ted crus jako DH pred RoS  Neutral 

-------

https://tangledwire.forumczech.com/viewtopic.forum?t=4135
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 40 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diablo farmení materialu na ringy
Návrat nahoru 
Strana 40 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
»  WTS 60d gametime/mounty/Diablo RoS za goldy (a mnohem víc)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tangled Wire :: Spam a jiné-
Přejdi na: