Tangled Wire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum guildy Tangled Wire serveru Drak'thul WoW
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
WoW Guild Rankings
Užitečné odkazy
WoWArmory
WoL Mik
WoL Arpen

 

 Diablo farmení materialu na ringy

Goto down 
+18
plzka
advocate
Irix
Zip
Arpen
Deikiu
Wajco
Saskiel
Nikkol
Hogar
Uxice
Kjel
Shirei
Footy
Thinji
Lokki
Blonďák
Mystiq
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AutorZpráva
Irix
Random Text Generator
Random Text Generator
Irix


Počet příspěvků : 1678
Místo : Ostrava

Herní postava
Nick: Irix
Class: Rogue
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 11:26

Pohněte s těma sezónama ať máme s kým hrát partu 4kovou :-)
Včera jsme se SPANASEM (ti co hrajou diablo to možná něco říká, býval i v incommingu, myslím že warlock nick Lothrik nebo tak něco) dali rank 9 dual DH tak by to chtělo přidat něco na 4ky hm? Třetí DH a monk? Kdo se přidá :-D
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Saskiel
Spammer
Spammer
Saskiel


Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel
Class: Druid
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 11:28

well.. mě štve, že fakt málo lidí hraje seasonal hardcore.. :/
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 11:33

Irix napsal:
Pohněte s těma sezónama ať máme s kým hrát partu 4kovou :-)
Včera jsme se SPANASEM (ti co hrajou diablo to možná něco říká, býval i v incommingu, myslím že warlock nick Lothrik nebo tak něco) dali rank 9 dual DH tak by to chtělo přidat něco na 4ky hm? Třetí DH a monk? Kdo se přidá :-D

gz, ja otevru friendy a 90% lidi jede DH v sezone, trapne...


btw Saski ty jsi presla jinam, co nam tady chodis spamovat forum :troll: :troll:
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Avestaria
Spammer
Spammer
Avestaria


Počet příspěvků : 3931

Herní postava
Nick: Ave
Class: Paladin
Spec: Heal (10m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 11:33

Normal hardcore jsem byl taky v clanu úplně sám včera. bounce

Na to kolik lidí tu psalo že sezóny hrát nebude.. lol!
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 11:36

jj taky jsem nechtel ale v hc nikdo, v normalu nikdo a s kym chces hrat ze...opruz hrat sam..
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 11:44

2 Irix: no hele season uz gearuju T2 je malo Suspect ale rozhodne se mi nelibi vic jak 1 DH ... trapnost, jak je to vsude xD

hc rozjedu ve volny chvili taky Wink

2 Ave: ono lidi co zacnou ted, tak urco nebudou hrat non-S tzn uz tam budes s brachou jenom Very Happy

2 Mysta: kam sla ? bo tak ? Smile EDIT: uz to vidim lol... a normalne si me vyhodila i friendu .... s kym ted budu souperit s ackama Sad


Naposledy upravil Thinji dne 1st September 2014, 11:46, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 11:46

do slecinek...fuuuj Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Irix
Random Text Generator
Random Text Generator
Irix


Počet příspěvků : 1678
Místo : Ostrava

Herní postava
Nick: Irix
Class: Rogue
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 11:49

Mystiq napsal:
Irix napsal:
Pohněte s těma sezónama ať máme s kým hrát partu 4kovou :-)
Včera jsme se SPANASEM (ti co hrajou diablo to možná něco říká, býval i v incommingu, myslím že warlock nick Lothrik nebo tak něco) dali rank 9 dual DH tak by to chtělo přidat něco na 4ky hm? Třetí DH a monk? Kdo se přidá :-D

gz, ja otevru friendy a 90% lidi jede DH v sezone, trapne...


btw Saski ty jsi presla jinam, co nam tady chodis spamovat forum  :troll: :troll:

Tak to je bohužel no, až blizz udělá balance aby si všechno bylo rovné milerád switchnu zpátky na to co mám nejraději.

Hrál bych DH i s jiným buildem bez sentry, ale to je fakt naprosto ale naprosto nehratelné. Spendry nedělají damage a jsou drahé. Možná dělají nějaký damage, ale když můžeš pustit z plné hatred 3 nebo 4? To je špatně. Pak se nesmí blizz divit, že všichni jedou sentry build v té či oné podobě. Je totiž smutné, že samotný DH dělá zlomek damage jedné sentry.
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 11:53

me treba zas tak moc nevadi, ze to je silny ( to se da lehce upravit a tak ) ale jak pise mysta, proc to za boha hraje 90% vsech hracu .... to fakt nechapu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Irix
Random Text Generator
Random Text Generator
Irix


Počet příspěvků : 1678
Místo : Ostrava

Herní postava
Nick: Irix
Class: Rogue
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 11:55

Thinji napsal:
me treba zas tak moc nevadi, ze to je silny ( to se da lehce upravit a tak ) ale jak pise mysta, proc to za boha hraje 90% vsech hracu .... to fakt nechapu Very Happy

protože s ničím jiným neuděláš tak snadno vysoký rank?
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Saskiel
Spammer
Spammer
Saskiel


Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel
Class: Druid
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 11:59

Mysťo to víš no.. Razz vás mám většinu stejně ve friendech, takže se můžeme spojit tak, nebo případně na forku, ale když je potřeba sehnat kluky z guildy, tak z těch mám ve friendech akorát Füru a Diacreeta.. Takže je pro mě snazší být tam..
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 12:05

me je to jedno co si kdo hraje, jenom to blizz trochu failnul, on ten gameplay ze vyhazis sentry a behas dokola nez to zabijou je divny, jeste s takovou dmg co to tedka ma Razz ja musis za cruse (ktery je OP, nebudu tvrdit ze ne) jit na mele kde dostavam ik od skoro vseho co je na 30+griftu Razz
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 12:13

crush rozhodne OP neni. KDyz me nekdo protahne na season char tak hrat budu, ale jinak proste to expeni jebat. Nebavi me to samotnyho, mozna v parte a v publicu jsem nikoho nenašel. Mam wizze na 34 a zkoušel jsem pres ten bounty, ale abych to furt resetoval jak ocas, to me nebere.

Navic neverim, že tam nejsou zvyseny dropy protože najit full set behem dvou dni, k tomu kridershot, taskery a dobre rollnutej soj je proste nemozne.
Návrat nahoru Goto down
Irix
Random Text Generator
Random Text Generator
Irix


Počet příspěvků : 1678
Místo : Ostrava

Herní postava
Nick: Irix
Class: Rogue
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 12:20

Blonďák napsal:
crush rozhodne OP neni. KDyz me nekdo protahne na season char tak hrat budu, ale jinak proste to expeni jebat. Nebavi me to samotnyho, mozna v parte a v publicu jsem nikoho nenašel. Mam wizze na 34 a zkoušel jsem pres ten bounty, ale abych to furt resetoval jak ocas, to me nebere.

Navic neverim, že tam nejsou zvyseny dropy protože najit full set behem dvou dni, k tomu kridershot, taskery a dobre rollnutej soj je proste nemozne.

To samé jsem nasbíral na nonseasonal charu za stejnou dobu. Takže děláš něco špatně. Nejsem sám kdo posbírá 2m elite dps za víkend na nonseason charu. Musíš správně gemblit a chodit efektivní rift obtížnost. A hlavně chodit v partě kde jsou stejné classy a předávat si itemy pochopitelně. Nejde nasbírat takový gear úplně sám. Musíš si předávat věci které už máš. Sám to nenafarmíš.
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Irix
Random Text Generator
Random Text Generator
Irix


Počet příspěvků : 1678
Místo : Ostrava

Herní postava
Nick: Irix
Class: Rogue
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 12:22

Blonďák napsal:
crush rozhodne OP neni. KDyz me nekdo protahne na season char tak hrat budu, ale jinak proste to expeni jebat. Nebavi me to samotnyho, mozna v parte a v publicu jsem nikoho nenašel. Mam wizze na 34 a zkoušel jsem pres ten bounty, ale abych to furt resetoval jak ocas, to me nebere.

Navic neverim, že tam nejsou zvyseny dropy protože najit full set behem dvou dni, k tomu kridershot, taskery a dobre rollnutej soj je proste nemozne.

A crus rozhodně je taky op. Jeden čudlík parta 4 lidí na T6 a zabíjí to sám na nonseason, co na tom není op...
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 12:22

tak to je obecne znamo, ale kdyz hrajes jinou classu nez DH tak to nejde, protoze vsichni hrajou DH :troll:
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Irix
Random Text Generator
Random Text Generator
Irix


Počet příspěvků : 1678
Místo : Ostrava

Herní postava
Nick: Irix
Class: Rogue
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 12:26

Ale jde, za crusadera nebo wd jde nafarmit gear úplně v klidu. Zkoušel jsem pár hodin wd na nonseason a skoro full set za chviličku. Najděte si na tabulky co má největší šance na drop, trošku matematiky zapojit a snažit se dropnout v pořadí od největší šance po nejmenší, k tomu chodit v partě aspoň se dvěma třema stejnýma classama a je to za víkend doma ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 12:38

neverim, ja chodim T6 rifty a pada mi prumerne 1 legenda a kadala mi dava hovno, nektery itemy mi za celou dobu hrani padly jednou, jako teba soj nebo thunderfury, nektery jsem ani jeste nevidel padnout jako treba within..
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Irix
Random Text Generator
Random Text Generator
Irix


Počet příspěvků : 1678
Místo : Ostrava

Herní postava
Nick: Irix
Class: Rogue
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 12:40

Mystiq napsal:
neverim, ja chodim T6 rifty a pada mi prumerne 1 legenda a kadala mi dava hovno, nektery itemy mi za celou dobu hrani padly jednou, jako teba soj nebo thunderfury, nektery jsem ani jeste nevidel padnout jako treba within..

neříkal jsem dropnout, ale farmit tisíce a tisíce shardů na gemblení a gemblit podle toho co má největší šanci procnout. Až budu expit další nonsezon char tak uvidíš, že to jde Smile
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 12:42

Saskiel napsal:
vás mám většinu stejně ve friendech

a proc jsem to odnes ja ? Sad

hele jako OP muzu rict, ze je i monk... ep na cisteni trashe stale funguje a holt elity rezu dyl , nez pride holy trololo build Very Happy



Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 12:47

tak je rozdil gamblit ted a gamblit pred patchem, protoze predtim jeden rift stal 5 fragmenru a ne jeden jak tedka a pokud vim, tak ty jsi zacal hrat nedavno a netrpel jsi jako my pojebanym farmenim bounty
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Irix
Random Text Generator
Random Text Generator
Irix


Počet příspěvků : 1678
Místo : Ostrava

Herní postava
Nick: Irix
Class: Rogue
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 12:47

Thinji napsal:
Saskiel napsal:
vás mám většinu stejně ve friendech

a proc jsem to odnes ja ? Sad

hele jako OP muzu rict, ze je i monk... ep na cisteni trashe stale funguje a holt elity rezu dyl , nez pride holy trololo build Very Happy




Monk je strašně dobrý do party. 3DH a monk a farmíš rift T6 za 5 minut s prstem v nose
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Zip
Posthunter
Posthunter
Zip


Počet příspěvků : 443

Herní postava
Nick: Zipec
Class: Druid
Spec: DPS (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 12:56

Barbar je stejne nejlepsi rendeer
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 13:02

Irix napsal:
Blonďák napsal:
crush rozhodne OP neni. KDyz me nekdo protahne na season char tak hrat budu, ale jinak proste to expeni jebat. Nebavi me to samotnyho, mozna v parte a v publicu jsem nikoho nenašel. Mam wizze na 34 a zkoušel jsem pres ten bounty, ale abych to furt resetoval jak ocas, to me nebere.

Navic neverim, že tam nejsou zvyseny dropy protože najit full set behem dvou dni, k tomu kridershot, taskery a dobre rollnutej soj je proste nemozne.

To samé jsem nasbíral na nonseasonal charu za stejnou dobu. Takže děláš něco špatně. Nejsem sám kdo posbírá 2m elite dps za víkend na nonseason charu. Musíš správně gemblit a chodit efektivní rift obtížnost. A hlavně chodit v partě kde jsou stejné classy a předávat si itemy pochopitelně. Nejde nasbírat takový gear úplně sám. Musíš si předávat věci které už máš. Sám to nenafarmíš.

Ty jsi mi teda blesk, ja chodim class rifty uz asi tak 4 mesice a stejne pada hovno. Takže tvoje teorie nefunguje.

K tvymu farmeni shardu. Zajimalo by me, jak v soucasne dobe budes farmit tisice a tisice shardu, kdyz RiF komunita nefunguje uz. To šlo pred patchem, ale ne ted. Tzn tu šestku si proste musíš probehnout. A abys dal full set za vikend tak musis mit kurva stestí.
Návrat nahoru Goto down
Irix
Random Text Generator
Random Text Generator
Irix


Počet příspěvků : 1678
Místo : Ostrava

Herní postava
Nick: Irix
Class: Rogue
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty1st September 2014, 13:11

Blonďák napsal:
Irix napsal:
Blonďák napsal:
crush rozhodne OP neni. KDyz me nekdo protahne na season char tak hrat budu, ale jinak proste to expeni jebat. Nebavi me to samotnyho, mozna v parte a v publicu jsem nikoho nenašel. Mam wizze na 34 a zkoušel jsem pres ten bounty, ale abych to furt resetoval jak ocas, to me nebere.

Navic neverim, že tam nejsou zvyseny dropy protože najit full set behem dvou dni, k tomu kridershot, taskery a dobre rollnutej soj je proste nemozne.

To samé jsem nasbíral na nonseasonal charu za stejnou dobu. Takže děláš něco špatně. Nejsem sám kdo posbírá 2m elite dps za víkend na nonseason charu. Musíš správně gemblit a chodit efektivní rift obtížnost. A hlavně chodit v partě kde jsou stejné classy a předávat si itemy pochopitelně. Nejde nasbírat takový gear úplně sám. Musíš si předávat věci které už máš. Sám to nenafarmíš.

Ty jsi mi teda blesk, ja chodim class rifty uz asi tak 4 mesice a stejne pada hovno. Takže tvoje teorie nefunguje.

K tvymu farmeni shardu. Zajimalo by me, jak v soucasne dobe budes farmit tisice a tisice shardu, kdyz RiF komunita nefunguje uz. To šlo pred patchem, ale ne ted. Tzn tu šestku si proste musíš probehnout. A abys dal full set za vikend tak musis mit kurva stestí.


Takže já mám štěstí na nonseson, na season, na wd i dh. Kamarádi co hrajou mají taky štěstí tím pádem, dalších tisíce lidí všichni mají štěstí a jenom ty ne...hold, tomu se říká smolíček a statistika zafungovala.

A kde je problém chodit si grindit tu 6ku sám? Pod 10 minut 6 je snad v pohodě ne? I za víkendový gear Rolling Eyes

Neříkám, že ty taskery co mi padly nejsou luck, ale všechny setovky jsou průměrné a spíše ještě horší než průměrné a stejně jde tu 6ku chodit za 10 minut. Poskládáš si grupu z publicu s lidma co mají dobrý gear a jdete pod 7-6 minut rift a to máš vyfarmený gear za víkend...nevím jak za barbara, ale za DH WD a cruse 100%.
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Sponsored content





Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 26 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diablo farmení materialu na ringy
Návrat nahoru 
Strana 26 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
»  WTS 60d gametime/mounty/Diablo RoS za goldy (a mnohem víc)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tangled Wire :: Spam a jiné-
Přejdi na: