Tangled Wire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum guildy Tangled Wire serveru Drak'thul WoW
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
WoW Guild Rankings
Užitečné odkazy
WoWArmory
WoL Mik
WoL Arpen

 

 Diablo farmení materialu na ringy

Goto down 
+18
plzka
advocate
Irix
Zip
Arpen
Deikiu
Wajco
Saskiel
Nikkol
Hogar
Uxice
Kjel
Shirei
Footy
Thinji
Lokki
Blonďák
Mystiq
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
AutorZpráva
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 08:02

neni toho moc,  ale tvoje rozhodnuti Smile nekteri maj treba lepsi postavu na S Razz

PS. sem vcera pritah kolem pulnoci a hral Very Happy docela sranda takle v tom stavu davat Grift Very Happy Very Happy


Naposledy upravil Thinji dne 22nd September 2014, 08:03, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shirei
Tank CL
Shirei


Počet příspěvků : 2019

Herní postava
Nick: Neznámý
Class: -
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 08:03

vcera jsem na grift 32 potkal elitní http://diablo.wikia.com/wiki/Morlu_Legionnaire
nejdřív jsem si myslel, že špatně vidím, když se ty mobky healnuly, ale pak jsem zjistil, že je nemám čím dorazit jako jade wd. Tak jsem tam s elitama 5 minut pobíhal... :troll:
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 08:51

ja jsem si tedka uzival s knockbackem, nektery ty "vetsi" mobky maji v zakladu knockback a jeste dostanou afix jako elity, jsem se mohl posrat, jak jsem skakal sem a tam...
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 09:28

Ještě ze s timhle nemam za DH problém Smile

A ohledne sezon - se prave docela tesim, az skonci sezona, protože pulku gearu mam top na non-season a druhou pulku na sezone, a az to nakombinuju, tak to teprve bude paradicka Smile
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 09:40

no taky se tesim, protoze jsem chtel hrat stampende s crusem, (alkaizer s tim dal tedka rank 1) ale vsechno co jsem potreboval mi padlo jenom v sezone na monka...takze pak zmenim dex na str a hura na to
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 10:17

Mystiq napsal:
no taky se tesim, protoze jsem chtel hrat stampende s crusem, (alkaizer s tim dal tedka rank 1) ale vsechno co jsem potreboval mi padlo jenom v sezone na monka...takze pak zmenim dex na str a hura na to

no koukal jsem na to video a to je hustej build Smile ihahaha Wink

ja mam prave krom dragona taky vse na S, takze radsi hraju S Smile

PS rano zas padali daiba a dragon nikde grrrr
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 10:48

Já za večer hlavně Hrajů třeba 3 chary a expit to a oblikat znova mě nebere. BTW včera barbovi mi padl docela luxusní Bombardier rucksack Very Happy no pak jsem chodil s jaidem na expedici 24 GR pod 9 minut na expeni toxin gemu. Chtělo by to konečně nějakou stálou grupa na rifty. BTW momentálně vede sólo GR barbar což je docela vtipný...
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 11:11

jo ten barb je funny, vlastne se ukazuje ze DH je op na zacatek, ale kdyz mas gear apod tak je to dost vyrovnany :O Very Happy

mne prave nebavi hrat za vic postav, neni cas a rad se venuju ted jedny xD

s tim Griftama, no hele az najdu dragona, tak skladam zDPS tak to muzem nejak domluvit Wink
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 11:44

No nemuzem protože já budu na nonseasonu a musel bych začít hrát do protože se chodí grupy jen monk +wd+2x dh
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 11:50

ah, pozor, "se to chodi" tak to musi delat takle vsichni xD Razz

beztak je to o nicem hrotit top ranky, dokud za to nebude titul, transmo, uber item....
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 12:37

Me na tom docela bavi ten začátek, ze jdes od nuly, na druhou stranu ted se to naopak překlopilo do jisty frustrace, protože uz zase cekam na dva tri itemy, který musí padnout vyborne rollnuty a ještě ke vsemu je strasne malo gemu, který vůbec nepadaji, coz je taky pekne na hnedaka. A zadnej posranej goblin mi nechce otevřít portal do Greedu Sad
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Shirei
Tank CL
Shirei


Počet příspěvků : 2019

Herní postava
Nick: Neznámý
Class: -
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 12:39

Blonďák napsal:
.  BTW momentálně vede sólo GR barbar což je docela vtipný...  
To je určitě spiknutí organizovaný blizzardem aby z něj vyšlo, že melee jsou fajn a dh mohli říkat, že nejsou op protože barb je op...
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 13:25

Shirei napsal:
Blonďák napsal:
.  BTW momentálně vede sólo GR barbar což je docela vtipný...  
To je určitě spiknutí organizovaný blizzardem aby z něj vyšlo, že melee jsou fajn a dh mohli říkat, že nejsou op protože barb je op...

jj presne Very Happy taky si myslim Wink

2Lokki: s gemama sem zvedavej s cim pridou Very Happy beztak pridaj neco jakoze das gem a jen si zmenis barvu Very Happy takze to bude za stejnou cenu jen si proste zvolis barvu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 13:31

Az udělaj todle s tema gemama tak klidne, ale do te doby mě na seasonu nikdo neuvidi.

Jinak k tomu barbarovi. On skippoval elity a bral vetšinou jen trash a elity s lehkyma afixama. A nakonec měl luck, že našel ten chainovaci pylon a usmažil bosse za par sekund.
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 13:43

hmm, jenze to urcite udelaji v season 2, stejne jako upravy v balancu a podobne. A ještě by mohli zmenit ten princip farmeni organu, jako fakt 50% na klic z T6 wardena, to je sileny, když si vezmu, ze abych mohl craftnout jeden amulet s nejistym výsledkem, tak musim zabit 32 bossu (4 bossove x 4 klice x 2 polovicni sance na drop). A pak udelam totalni sracku, která je dobra akorát na dis
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 14:11

heled ja šel všechny keywardeny 10x a vysledek byl 2 kliče Very Happy prostě fuck...
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 14:14

Blonďák napsal:
heled ja šel všechny keywardeny 10x a vysledek byl 2 kliče Very Happy prostě fuck...

lol Very Happy ja ho zabiju dycky jen tak for fun pri cekani a padne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Shirei
Tank CL
Shirei


Počet příspěvků : 2019

Herní postava
Nick: Neznámý
Class: -
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 14:32

Lokki napsal:
hmm, jenze to urcite udelaji v season 2, stejne jako upravy v balancu a podobne. A ještě by mohli zmenit ten princip farmeni organu, jako fakt 50% na klic z T6 wardena, to je sileny, když si vezmu, ze abych mohl craftnout jeden amulet s nejistym výsledkem, tak musim zabit 32 bossu (4 bossove x 4 klice x 2 polovicni sance na drop). A pak udelam totalni sracku, která je dobra akorát na dis
Proto je potřeba udělat nějakou uber boss party kde každej donese 4x10 klíčů a odejde s 10-ti amuletama.
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 14:44

tak pro začátek bych tedy zacal s nejakou grind party na klice Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 14:52

to sklada na komunite kazdou chvili nějakej ocas, naco partu?
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 15:21

jako ze kdo se chce pridat na uberbosse?
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd September 2014, 17:59

jakože na kliče
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty23rd September 2014, 08:41

btw irixi, thinji, utery, streda, ctvrtek budu smrdet u pc kazdy vecer, kdyby jste meli chut zabehnout neco tak jako vcera, docela pekne to odsejpalo...
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Footy
Spammer závislák
Spammer závislák
Footy


Počet příspěvků : 7052

Herní postava
Nick: Footik
Class: Shaman
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty23rd September 2014, 10:05

Tak zítra patch 2.1.1. ...
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Fujtik/simple
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty23rd September 2014, 10:38

Ja jdu dneska randit, takze asi moc doma nebudu, ale zítra a ve čtvrtek bych se pridal (a nebo dneska, když to bude stat za prd Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Sponsored content





Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diablo farmení materialu na ringy
Návrat nahoru 
Strana 31 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
»  WTS 60d gametime/mounty/Diablo RoS za goldy (a mnohem víc)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tangled Wire :: Spam a jiné-
Přejdi na: