Tangled Wire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum guildy Tangled Wire serveru Drak'thul WoW
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
WoW Guild Rankings
Užitečné odkazy
WoWArmory
WoL Mik
WoL Arpen

 

 Diablo farmení materialu na ringy

Goto down 
+18
plzka
advocate
Irix
Zip
Arpen
Deikiu
Wajco
Saskiel
Nikkol
Hogar
Uxice
Kjel
Shirei
Footy
Thinji
Lokki
Blonďák
Mystiq
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorZpráva
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty7th October 2014, 14:55

nemam chut hrat season kde nemam gemy, craft materialy apod... nevidim v tom jedinej duvod. Navic me to dava volnost jit hrat na co mam zrovna chut. Takze ted točim WD,monk, crush, dh podle toho co kdo hleda na tradu nebo co mam chut.
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty7th October 2014, 15:16

mno ja prave nehraju ostatni classy nebot me to nebavi Very Happy a gear na monka mam na S proste no .... mators se ted farmi v pohode... a gemy no, no naky mi chybi ale v gearu mam max Wink

takze gogo Season, ale mohli by ohlasit uz konec... rad bych zacal dalsi hc Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty7th October 2014, 17:08

btw včera 41 rift uz docela hardcore Very Happy šli sme 2x DH a 1x supp WD a dost rachot
Návrat nahoru Goto down
Saskiel
Spammer
Spammer
Saskiel


Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel
Class: Druid
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty7th October 2014, 23:40

co to je "supp" wd?
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty7th October 2014, 23:45

support. Perma fear mobu a boost party
Návrat nahoru Goto down
Avestaria
Spammer
Spammer
Avestaria


Počet příspěvků : 3931

Herní postava
Nick: Ave
Class: Paladin
Spec: Heal (10m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 07:43

A co že je na tom "season" tak úžasné? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Saskiel
Spammer
Spammer
Saskiel


Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel
Class: Druid
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 08:44

Aha.. no já se těším až season skončí a budu moct toho chudinku co mám na non season nahradit tím, co mám na season a hrát s Romanem, protože season hc pořádně nikdo nehraje Rolling Eyes leda tak Jamal a Quett .. -.-
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 09:01

no ja taky cekam na konec stejne jako saski... nvm proc to nehrajete.... dyt je to fajn zacit znova Smile

rano mi padnul new peshkov Cool tak ted jeste ten peknej sunwoko amu a bude masakrrr Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Avestaria
Spammer
Spammer
Avestaria


Počet příspěvků : 3931

Herní postava
Nick: Ave
Class: Paladin
Spec: Heal (10m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 09:15

levelení a začínání od nuly je přesně to co na každý hře nemám rád.. a tady z toho Blizz udělal mód a všichni jste to začali hrát. W-T-F? lol! :troll:
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 09:21

sak proto jsem to udelal 1x a stacilo Very Happy vis jak ... jde mi o acka, takze proste Season sem hrat musel a ve vysledku tam mam vse lepsi Very Happy

takze po skonceni mam gear na to hrat non-S a s2 budu hrat hc for fun ptz 50x umru ze...
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 09:24

Tak ten začátek od nuly je docela prijemny zpestreni, akorát me na tom sere ta farma gemu... vseho je najednou dostatek, goldy, craft materialu jak sracek a podelany sutraky nejsou, abych mohl doupgradovat to co mam v gearu. A taky se tesim, az skonci season a budu moct nakombinovat itemy season/non-season, to pak bude konecne poradny rachot Smile
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Avestaria
Spammer
Spammer
Avestaria


Počet příspěvků : 3931

Herní postava
Nick: Ave
Class: Paladin
Spec: Heal (10m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 09:26

chce to štěstíčko na itemy hlavně. 7 dní po RIPnutí postavy jsem na tom s novou líp než kdy před tím. bounce
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 09:31

Saskiel napsal:
Jamal a Quett .. -.-
Mad

nvm no, ja jsem se nechal na sezone protahnout az do 70lvlu Razz
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 09:39

jj presne jak pise Ave a Lokki Smile taky jsem to bral jako zpestreni a pak uz jen stesti no ...
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 09:51

No včera vecer jsem si akorát rikal, ze bych mohl spachat něco nového sezonniho a ze by me někdo mohl trosku naboostit přes par riftu. Se soucasnym gearem to je akce tak na hodinku Smile Akorát se nemuzu rozhodnout, co. Laka me magic, WD je udajne taky super mega op, zas na druhou stranu nejvic kamenu mam na STR, ale kdo dneska hraje barbara nebo cruse...
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 10:11

mno tak crus je stale op a hraje ho dost lidi Smile ja ho zalozil na S-hc takze jedu faaaakt pomalu Very Happy

ale na boost ti prdim, odsuzuju to Cool  i kdyz nemam rad xpeni, tak proste vsichni by meli trpet a xpit Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Saskiel
Spammer
Spammer
Saskiel


Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel
Class: Druid
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 10:17

No ono vyexpit to na 70 na season (i jako první char) zase tak dlouho netrvá a nijak hrozný mi to nepřišlo. A líbilo se mi, že tam nic nemám - i když to nebylo jako "hrát to znova poprvé", tak to bylo docela dobrá náhražka. S gemama jsem měla problém jen v jeden moment, když nepočítám boost během expení, kdy jsem tam mohla mít gemy, pak to bylo ok.

Na loot jsem měla až nečekaně velký štěstí mi přišlo, určitě to mohlo probíhat pomaleji.. Ale podle mě je season fun a kdybych hrála softcore, tak spousta lidí to hraje. Na tom hc prostě méně. Můžu joinovat public a tam je lidí hromada pořád, ale chci to taky hrát s přáteli a to season hc nejde no..
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 10:22

ja bych s tebou hral , ale uz nejsme pratele ze Razz

gemy mi prestali delat problem kupodivu... jen pri skladani 4 gearu mi zacly docahzet vsechny modry a zluty matrose Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 10:24

třeba ja hraju crushe, ale ten jde hrat jen na solo bohužel, protože většinou narušuje obecně fungovani cely logiky party. Monk to taha na hromadu a crush to pak cely rozhodi coz je ofc napikacu. atd
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 10:26

brokovnicaaaaa Smile

jako ja dneska chci tankovat xD sem to poskaldal a myslim ze docela dobry Smile
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 10:33

Lokki napsal:
No včera vecer jsem si akorát rikal, ze bych mohl spachat něco nového sezonniho a ze by me někdo mohl trosku naboostit přes par riftu. Se soucasnym gearem to je akce tak na hodinku Smile Akorát se nemuzu rozhodnout, co. Laka me magic, WD je udajne taky super mega op, zas na druhou stranu nejvic kamenu mam na STR, ale kdo dneska hraje barbara nebo cruse...

kdyz te nekdo boostne, tak mas za hodinu vyexpeno, spis nez barbara, tak bych hral cruse, stejne hrajes nejvic solo a tam je zabavnejsi crus
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 10:48

brokovnice je low a navic se musi hrat na meele.
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 10:51

ale brokarna je aspon party viable Wink ja ji teda nemam ale libi se mi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 10:53

ja uz ji mam, ale nechci do toho dělat diru giftem, pac mam jen jeden Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty8th October 2014, 10:58

Tak asi spacham to WDcko... připravte se, ze budu otravovat s boostem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Sponsored content





Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 38 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diablo farmení materialu na ringy
Návrat nahoru 
Strana 38 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
»  WTS 60d gametime/mounty/Diablo RoS za goldy (a mnohem víc)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tangled Wire :: Spam a jiné-
Přejdi na: