Tangled Wire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum guildy Tangled Wire serveru Drak'thul WoW
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
WoW Guild Rankings
Užitečné odkazy
WoWArmory
WoL Mik
WoL Arpen

 

 Diablo farmení materialu na ringy

Goto down 
+18
plzka
advocate
Irix
Zip
Arpen
Deikiu
Wajco
Saskiel
Nikkol
Hogar
Uxice
Kjel
Shirei
Footy
Thinji
Lokki
Blonďák
Mystiq
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorZpráva
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 10:58

ja chci zkusit ten condemn, padlo me asi 5 swordu na to, ale ten stit jsem jeste nevidel, do holy mam porad lepsi gear nez do phalanxu
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Avestaria
Spammer
Spammer
Avestaria


Počet příspěvků : 3931

Herní postava
Nick: Ave
Class: Paladin
Spec: Heal (10m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 11:00

No já teď valím ty koně. Na solo super, ve dvou je to místy trochu rozpačité.. a ve víc lidech nehraju. Smile
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 11:01

Lokki napsal:
Tak asi spacham to WDcko... připravte se, ze budu otravovat s boostem Very Happy

wd jsem zkousel a nevim no, pet me moc nebavil a kdyz se mnou v parte chodil jade, tak na cisteni super ale u bosse byl mega marnej
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 11:12

Mystiq napsal:
ja chci zkusit ten condemn, padlo me asi 5 swordu na to, ale ten stit jsem jeste nevidel, do holy mam porad lepsi gear nez do phalanxu

to bude asi tim, že ten stit je season only Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 11:16

Ono všechny classy jsou tak nějak stejně, jen DH a barb vycuhujou. Ale ve vysledku neuděláš chybu s ničim. Problem ovšem je ten, že do party už to je jinak, tam prostě barb a crush hrat nejdou za boha. Monk jako tank, WD ještě tak jade občas a support. DH je ok a wizz je ok.
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 11:18

Blonďák napsal:
Mystiq napsal:
ja chci zkusit ten condemn, padlo me asi 5 swordu na to, ale ten stit jsem jeste nevidel, do holy mam porad lepsi gear nez do phalanxu

to bude asi tim, že ten stit je season only Very Happy Very Happy

mno to teda lol Mysto Very Happy Razz

to Sonny: jj presne jak pises, docela me mrzi co udelali z barbara... mi prijde takovej spatnej proste Very Happy

a docela bych byl rad kdyby teda nejak fixly to "cheatovani" v Gr ...
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 11:34

o jakym cheatovani je řeč?

jinak barb neni bad ale je to jen na solo hru kvuli tomu stupidnimu pullovacimu buildu.
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 11:41

Thinji napsal:
Blonďák napsal:
Mystiq napsal:
ja chci zkusit ten condemn, padlo me asi 5 swordu na to, ale ten stit jsem jeste nevidel, do holy mam porad lepsi gear nez do phalanxu

to bude asi tim, že ten stit je season only Very Happy Very Happy

mno to teda lol Mysto Very Happy Razz

no abyste se hosi nezblaznili...
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 11:47

ja ti jen odpověděl na tvoje zklamani nad tim, že ti ten stit nedropuje. Nvm co jinyho jsem ti měl napsat Very Happy že máš extra bad luck jako každej na non seasonu? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 11:59

Very Happy Very Happy achjo Razz

cheatovani ve smyslu TurboHUD a ted zas bylo neco na forech, ze dalsi nejak podvadel a blizz furt nic xD

da se rict ze jediny co asi je real jsou grp ve 4 lidech ...

toho barba myslis kvuli monkovi co to pulluje a babr to chargi rozhazuje jak crus ? nebo neco jinyho ?
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 12:24

Blonďák napsal:
ja ti jen odpověděl na tvoje zklamani nad tim, že ti ten stit nedropuje. Nvm co jinyho jsem ti měl napsat Very Happy že máš extra bad luck jako každej na non seasonu? Very Happy Very Happy

treba nepsat nic
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 12:31

Thinji napsal:
Very Happy Very Happy achjo Razz

cheatovani ve smyslu TurboHUD a ted zas bylo neco na forech, ze dalsi nejak podvadel a blizz furt nic xD

da se rict ze jediny co asi je real jsou grp ve 4 lidech ...

toho barba myslis kvuli monkovi co to pulluje a babr to chargi rozhazuje jak crus ? nebo neco jinyho ?

jojo kvuli tomu rozhazovani. Jinak tubohud byla konečně věc co mi v diable chyběla. alespon kvuli tem cislum v UI. Ten map cheat by me ani nesral.
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 12:32

Mystiq napsal:
Blonďák napsal:
ja ti jen odpověděl na tvoje zklamani nad tim, že ti ten stit nedropuje. Nvm co jinyho jsem ti měl napsat Very Happy že máš extra bad luck jako každej na non seasonu? Very Happy Very Happy

treba nepsat nic


aha netušil jsem, že vysvětlení toho, proč ten stit nemužeš dostat je spatne. Radši jsem te mel nechat bejt pri tom, že ti to nepada a stit furt nikde.
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 12:34

Blonďák napsal:
aha netušil jsem, že vysvětlení toho, proč ten stit nemužeš dostat je spatne. Radši jsem te mel nechat bejt pri tom, že ti to nepada a stit furt nikde.

:troll:

mno tak at si chodi crusove a barbiny spolu Very Happy muzou to odhazovat az na konec k bosovi pirat

Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 12:41

Blonďák napsal:
Mystiq napsal:
Blonďák napsal:
ja ti jen odpověděl na tvoje zklamani nad tim, že ti ten stit nedropuje. Nvm co jinyho jsem ti měl napsat Very Happy že máš extra bad luck jako každej na non seasonu? Very Happy Very Happy

treba nepsat nic


aha netušil jsem, že vysvětlení toho, proč ten stit nemužeš dostat je spatne. Radši jsem te mel nechat bejt pri tom, že ti to nepada a stit furt nikde.

jo to bude fajn, navic k mym postum se nemusis vyjadrovat vubec a i ve hre, byl bych ti za to vdecny...hodne mi totiz pripominas jednoho hrace, kteryho jsem nemohl zkousnout.../wave Mortdecay
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 12:51

whut? co ti prelitlo pres nos? To te tak vytočilo, že jsem ti napsal kde pada stit?


Jako ještě ve čtvrtek jsme spolu hrali normalně a od te doby nechapu co tě tak nasralo, kdyz sme spolu nikde nebyli ani jsem ti nic nenapsal nikde. Ale gratuluji, kdyz te nasralo tolik, že jsem ti napsal ze stit je season nebo fakt nvm co to bylo, tak to asi nemá cenu řešit. Ja se tě doprošovat nebudu.
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 13:03

Thinji zjisti mi někde, zda blackhole nebreakuje fear z horrify. Nemužu to nikde najit a ty máš takový tajný zdroje kde na vše přijdes. Už jsem vznesl sice dotaz na dfans ale zatim se nikdo nechytil.
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 15:39

EMOCE!!!!
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Avestaria
Spammer
Spammer
Avestaria


Počet příspěvků : 3931

Herní postava
Nick: Ave
Class: Paladin
Spec: Heal (10m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 16:03

DRAMÁÁÁÁÁÁÁÁ
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 16:16

neasi takle nějak vypada ten flame u cheatovani Very Happy Razz

sonny zkusim pak mrknout ... sefova zjistila ze sem neco neudelal tak nemam ted moc casu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty8th October 2014, 16:27

to ji to docela dlouho trvalo, než zjistila, že v práci děláš kulový Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Avestaria
Spammer
Spammer
Avestaria


Počet příspěvků : 3931

Herní postava
Nick: Ave
Class: Paladin
Spec: Heal (10m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty9th October 2014, 08:17

Tak za včerejší večer vylevelovány dva gemy na 25ku. Smile Burčák + melodic death metal a jak to jde. cheers
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty9th October 2014, 08:36

a to je spravny Wink

taky sem rano dodela ten BoT gem .. ted jeste ten druhej a muzu rozjet tankovani ve velkem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Avestaria
Spammer
Spammer
Avestaria


Počet příspěvků : 3931

Herní postava
Nick: Ave
Class: Paladin
Spec: Heal (10m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty9th October 2014, 08:37

Gemínky dělají hodně no.
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty9th October 2014, 08:52

prave no....

ale docela bych uvital uz naky oznameni o chystanych zmenach Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 39 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diablo farmení materialu na ringy
Návrat nahoru 
Strana 39 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
»  WTS 60d gametime/mounty/Diablo RoS za goldy (a mnohem víc)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tangled Wire :: Spam a jiné-
Přejdi na: