Tangled Wire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum guildy Tangled Wire serveru Drak'thul WoW
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
WoW Guild Rankings
Užitečné odkazy
WoWArmory
WoL Mik
WoL Arpen

 

 Diablo farmení materialu na ringy

Goto down 
+7
Mystiq
Hogar
Blonďák
Saskiel
Avestaria
Thinji
Shirei
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutorZpráva
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty21st January 2015, 16:12

Na druhou stranu nutno rict, ze dobre rollnuta ancient weapona v ruce udela opravdu divy Smile
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty21st January 2015, 17:00

presne a proto ji nemam Very Happy dneska GR 42 pew pew ^^ Feel the power of lighting ! cheers
Návrat nahoru Goto down
Saskiel
Spammer
Spammer
Saskiel


Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel
Class: Druid
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty21st January 2015, 18:37

Tak jako jo, je jasný, že to je super, když to máš Very Happy ale už mě blizz začíná pěkně srát.. Lokki nevím, jestli to víš, Thinji možná jo.. Ale ve wowku momentálně nejsou napevno staty. Z bosse ti padne item a víš, že na něm bude třeba multistrike a haste.. Ale zároveň se ti může narollovat socket, warforged nebo jeden z vedlejších "fun" statů (jako je leech, speed, indestructable). Tzn. nikdy nebudeš mít bis a ať jsi v jakýkoliv guildě, tak je to hrozně o dohodnutí, aby ti člověk s mythic ramenama nevzal mythic ramena s gemem, přesto, že ty máš třeba jen hc ramena (normal->hc->mythic)..

Takže to, že jsem zjistila dneska tohle (netuším, jestli to je teď s tím posledním patchem, proto říkám dneska zjistila), tak bych lidi co s tímhle rng systémem neustále chodí nakopala do řiti. A nejvíc ty, který to z diabla, který na tomhle lootu prostě tak nějak postavený je a budiž, serou do wowka..
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty21st January 2015, 18:49

No zrovna ve wowku už ti ten gem tolik navic neudělá. A ty tercialní staty jsou uplně k bobku už tuplem. Takže pokud nejsi noob, tak zahraješ dobře i bez gemu. Btw slyšel jsem, že Ladies maj nějakou krizičku.
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty21st January 2015, 18:50

Thinji napsal:
presne a proto ji nemam Very Happy dneska GR 42 pew pew ^^ Feel the power of lighting ! cheers

ja to včera taky jakože prubnul a taky jsem si dal 42 Very Happy takže spokojenost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty21st January 2015, 18:54

Blonďák napsal:
Thinji napsal:
presne a proto ji nemam Very Happy dneska GR 42 pew pew ^^ Feel the power of lighting ! cheers

ja to včera taky jakože prubnul a taky jsem si dal 42 Very Happy takže spokojenost Very Happy

s charge barbi ? Smile slysel jsem ze na single hruza .... kolik minut boss ? ja ho mlatim tak 2-3min Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty21st January 2015, 19:03

kdyz pylon tak 3 minuty, kdyz neni pylon tak musi mit nějaky addy abych o ně mohl chargovat, kdyz je to jen singl kokot, tak na 42 tak 6 minut aspon
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty21st January 2015, 19:04

jinak k jeho singl dmg - behas kolem bosse aby te neonehitnul, davas mu frenzy za 20 mil a obcas ti tikne minarae jendou za 6 sec charge za 100-250 mil. Jednou za minutu 15 sec dlouhy CD.
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty21st January 2015, 19:05

jo tak to je slusna bida Smile

btw pylonem myslis power/channel nebo conduct ? ted uz dava dmg nicmene na singl nic moc proc ...
Návrat nahoru Goto down
Saskiel
Spammer
Spammer
Saskiel


Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel
Class: Druid
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty21st January 2015, 21:09

tak odešlo z ladies pár lidí, který chtěli zkusit něco víc.. nemyslím si, že by to byla krize, která by se nezvládla..

a add ten gear si opravdu myslím, že to je kravina včetně toho, cos napsal ty, protože jak jsem psala předtím já, tam nejde potom ani tak o ten socket, jako spíš o to, že se mi třeba stalo, že mě by to boostlo z nižšího il, ale ten loot se dal člověku, pro kterýho byl na tom itemu jedinej upg opravdu ten socket..
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty21st January 2015, 21:16

podle me sonny chtel rict, ze na itemu neni potreba tyhle rng staty.... to ze tobe to nedali je neco jineho Smile bud vic brecet nebo je ukecat Very Happy ale stejne jako ve wow tyhle rng staty jsou prijemeny , tak v diablu jsou ted ty ancient co te boostnou , ale ne o tolik a jde to bez toho Wink
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 08:57

tak s tema statama to je docela lol Very Happy To jsem ani netusil, jsem cekal, ze v tomhle wowko bude docela stabilni. Proste loot council s kamaradama ftw Very Happy Na druhou stranu jestli to chápu, tak dobře rollnutej item s nizsim ilvl muze byt lepsi nez spatne rollnutej item s vyssim. To by asi bylo i spravne, kdyby se daly itemy farmit jako v diablu nonstop a ne jeden boss tydne...
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 09:20

upraveny conduct je pro DH docela k nicemu, dava tedka min dmg a na mele nemuzu cekat nez to neco zabije, best je chanel, kdyz je dobrej grift, tak s jednim chanelem dam klidne 1/3 griftu, jinak aktualne se drzim na 41, kdybych nechytil vcera bosse toho hada s tornadama (byl jsem v jeskyni s chodbama), tak jsem dal 42, navic jsem vyfarmil tu hlavu a bylo dost poznat....
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 09:53

tak to gratuluju, ja uz mam nakoupeno za par tisíc shardu a zatím hovno s cibuli...
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 09:54

Lokki napsal:
tak to gratuluju, ja uz mam nakoupeno za par tisíc shardu a zatím hovno s cibuli...

co jsi kupoval? hlava je a3 bounty
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 10:21

JJ heada je act 3 bounty Smile i mysta byl ponekud rozladeny kdyz mu nepadala než jsem mu to řekl Smile a ted je zjevně spokojen. Rollnula aspon ancient mysto? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 10:27

tve bych chtel moc, ja jsem rad ze mi tam procnul aspon ten crit, abych si udelal diru....
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 10:28

Mystiq napsal:
Lokki napsal:
tak to gratuluju, ja uz mam nakoupeno za par tisíc shardu a zatím hovno s cibuli...

co jsi kupoval? hlava je a3 bounty

trololo Very Happy

hele asi taky dneska potunim DH ... cold je s tim backflipem ? co jsem koukal tak zmena je akorad TnT-> Mara a Mara heada -> ta z a3 ? + craft ty x-bow ne ? to pude Smile

dneska budu asi pokouset gr 43 xD ... 40ka je naka easy
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 10:29

jinak mojem podpisu je magicky odkaz na smirovani Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 10:31

jo a hele to, ta helma ma crit garanovanej ne ? teda aspon dle blizz webu xD
Návrat nahoru Goto down
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 10:33

ale ne full myslim, je tam zase nejake rozpeti
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 10:37

jo a vcera prvni furnace!!!!
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 10:44

Mystiq napsal:
ale ne full myslim, je tam zase nejake rozpeti

no na webu to maj jakoze lvl malo s rozpetim 1,2-2,5% tzn na 70 ti dropne s rozpetim 4,5-6% ... to zkusim az mi padne ... mela by ho mit dycky Smile
Návrat nahoru Goto down
Lokki
Spammer závislák
Spammer závislák
Lokki


Počet příspěvků : 15877
Místo : Benesov

Herní postava
Nick: Darthlokki
Class: Priest
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 11:17

omg, ja se na to vyseru... to mi nikdo nemohl rict dřív? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty22nd January 2015, 11:23

Lokki napsal:
omg, ja se na to vyseru... to mi nikdo nemohl rict dřív? Very Happy

Trololo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 20 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diablo farmení materialu na ringy
Návrat nahoru 
Strana 20 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
»  WTS 60d gametime/mounty/Diablo RoS za goldy (a mnohem víc)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tangled Wire :: Spam a jiné-
Přejdi na: