Tangled Wire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum guildy Tangled Wire serveru Drak'thul WoW
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
WoW Guild Rankings
Užitečné odkazy
WoWArmory
WoL Mik
WoL Arpen

 

 Rozprávka o ružovom jednorožcovi (SINESTRA je mŕtva!)

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar



Rozprávka o ružovom jednorožcovi (SINESTRA je mŕtva!) Empty
260511
PříspěvekRozprávka o ružovom jednorožcovi (SINESTRA je mŕtva!)

Bol raz jeden jednorožec. Čo by nebolo teda vôbec nič zvláštne, veď jednorožce, yetiov, hydry a podobnu haveď stretávame na každom kroku. Ale tento bol ružový! Poviete si, že už aj takého ste videli, ale moji milí ruku na srdce, ten plyšový ružový jednorožec, čo ukrývate pod posteľou, aby ste sa s ním tajne hrali niečo postráda. Prídete sami na to, čo? Dušu! (radšej som hneď aj odpovedal, nech sa Vám hlávky nezaparia). A toto je príbeh o ňom! Volali ho Estrik!
Estrik, už keď bol malé žriebä (lol, tá slovenčina je ľúbozvučná) vedel, že sa odlišuje. Nielen preto, že mu spomedzi očí trčal roh a mal problém pri bozkávaní s inými žriebätami (opačného pohlavia ofc), ale odlišoval sa aj farbou pokožky, za čo bol často vysmievaný a vyraďovaný z kolektívu. (dúfam, že si všetci všímate anti-rasistickú vložku tohto krásneho príbehu). Pookiaľ bol Estrík ešte malý, nevadilo mu to. Ale keď vyrástol, často len tak sám pobehoval po prérii (Azerothe) a snažil sa nájsť svoje miesto na svete. A vtedy ju uvidel! Nádhernú blood elfku so shieldom na chrbte a intelectom ako main statom. A Estrik zacítil niečo čo ešte nikdy predtým. Vedel, že ako jednorožec ( a k tomu ešte ružový) by u nej nemal šancu. A tak, keď sa mu opäť a znova prisnil ten sen (nie mokrý, Vy hovada, naco Vy len nemyslíte), sen kde ružové jednorožce mohli žiť a milovať hocikoho slobodne a bez obáv z posmechu, dostal smelý nápad. V srdci vždy vedel, že je stvorený pre hrdinské činy, ale znova kvôli svojmu pôvodu, na to moc nemal fyzické predpoklady. To vedel, to si uvedomoval. Tak sa podujal na plastickú operáciu u doktora Putricida, svetovo uznávaného odborníka na krásu a výživu. Kedže Estrik vždy chcel hrať tú najdôležitejšiu úlohu, rozhodol sa pre pozíciu tanka, smelého ochráncu bezbranných a ženami chcených(!) ťažkoodených bojovníkov. Operácia trvala 7 dní a 7 nocí (trvala by síce kratšie, ale profesor sa pozabudol a počas operácie si odskočil vykonávať špinavú prácu pre primára Lich Kinga na kliniku Citadela). Tak sa Estrik zobudil, pozrel sa do zrkadla a trpko zaplakal. Vyzeral ako... No... Ale nebudem Vás naťahovať, proste vyzeral ako taká krava! Začal ťažko a vytrvalo trénovať a pritom študovať rôzne spoločenstvá bojovníkov, aby si správne vybral to najlepšie čo na jeho svete bolo! Rozhodol sa pre najdokonalejšie a najsmelšie spoločenstvo, ktoré svet poznal pod menom Tangled Wire. Veľa statočných bojovníkov, všetko majstri svojho umenia sa v ňom stretli. Estrik vedel, že nebude ľahké sa u nich presadiť, ale mal svoj plán, na ňom zakladal (copyright kapela Kontrafakt, z čias, keď Rytmo, ešte nebol komerčný kok Sad ) , ktorý ho hnal stále ďalej! A usmialo sa naňho šťastie. Z radového bojovníka sa rýchlo vyšvihol do main grupy a pripravoval sa na finálnu bitku, ktorá ho mala priblížiť k vysnenému šťastiu. Ani sa nenazdal a bola pred dverami. Ale čo sa nestalo. Ako ku každej rozprávke patrí dobrý koniec, tak k tomuto príbehu patrí láska. Do jeho spoločenstva sa pridala aj ona, jeho vysnená elfka! A aké veľké bolo jeho prekvapenie, keď náklonnosť prerástla v niečo viac? Putricide vykonal skvelú prácu! A tak sa ľúbili až pokiaľ sa neufajčil k smrti. No, ale iné som chcel. Aha. finálna bitka, ja hlava deravá!
Estrik nabrusil macenu, pod vlajkou nesmrteľnej guildy Tangled Wire zvolal svojich fellaz v zbroji do boja a vyrazili za večnou slávou na finálnu bitku s týmto contentom! A ako sa im darilo? Nebuďte smiešny milí čitatelia. Samozrejme, že sa im to podarilo! A všetci žili šťastne, až kým sa nerozpadla kapela Moja Reč.
Aké ponaučenie z toho plynie?
Haha! Mysleli ste si, že žiadne? Chyba!
A) pozeraj dovnútra, srdce je dôležité
B) váž si svojich kamarátov (hoc aj virtuálnych) ---- Fellaz ja si Vás mrte vážim za to ako sme zvládli tento content, napriek všetkým tým flamom a leavom ľudí, ktorí si nazaslúžia nosiť tabard s našim znakom na prsiach
C) run for your dreams
D) už ma nič nenapadá, ale páči sa mi písmenko D

Pre verejnosť: Guilda TANGLED WIRE včera na prvý pull tohto večera zdolala hlavného bossa tohto contentu Sinestru !!!


Váš Estrik, Dedicated Pink Unicorn and Dragonslayer HimSelf
Rozprávka o ružovom jednorožcovi (SINESTRA je mŕtva!) WoWScrnShot_052611_192431


Naposledy upravil Estra dne 27th May 2011, 13:42, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Share this post on: reddit

Rozprávka o ružovom jednorožcovi (SINESTRA je mŕtva!) :: Komentáře

GZ nám priatelia!
GZ, krásný pul a jako vždy velmi pěkné shrnutí od našeho pinkUnicorna Laughing
Dobře my.
....GZ....malem sem se rozbrecel Sad
I love you
GZ!


Naposledy upravil Animir dne 27th May 2011, 14:24, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : censored)
jj, budem, nech sa paci
A aj tak sa na Vás hnevám, že ste s tým killom nepočkali pár hodín.
velike gratulace, ani nevite jak me mrzi ze sem u toho nemohl byt a zkazit ten kill jak se mi darilo predchozich par raidu cheers
Stím, mám svoj plán a naňom zakladám- to si zabil brácho :DD
 

Rozprávka o ružovom jednorožcovi (SINESTRA je mŕtva!)

Návrat nahoru 

Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tangled Wire :: Novinky-
Přejdi na: