Tangled Wire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum guildy Tangled Wire serveru Drak'thul WoW
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
WoW Guild Rankings
Užitečné odkazy
WoWArmory
WoL Mik
WoL Arpen

 

 Diablo farmení materialu na ringy

Goto down 
+19
Animir
Zip
Avestaria
Kjel
Ragamuffin
Perkocz
Pawiel
Gildenor
Deikiu
Footy
Veselátráva
Lokki
Irix
Mortdecay
Thinji
Saskiel
Blonďák
Hogar
Mystiq
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
AutorZpráva
Mystiq
Spammer závislák
Spammer závislák
Mystiq


Počet příspěvků : 10137
Místo : Valašské Meziříčí

Herní postava
Nick: Mystiq
Class: Priest
Spec: Heal (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 13:36

jaky davas crity hammerem irixi?
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Shesmu/simple
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 13:39

tak znova CotA je rofl low naserte si noobove nuda....  Twisted Evil Cool 

dyt to pak ztraci kouzlo to hrat, kdyz behate lokaci po minute znova a znova....  fu on u 
Návrat nahoru Goto down
Kjel
RebelKjel Spammer
Kjel


Počet příspěvků : 11919
Místo : Apesville

Herní postava
Nick: Kjel
Class: Hunter
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 13:50

Thinji napsal:
tak znova CotA je rofl low naserte si noobove nuda....  Twisted Evil Cool 

včera 162-172 paragon za 2 hodiny, jdu si teda nasrat ... Razz
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 13:55

presne proto Kjeli xD ja proste nehcapu co vas na ty hre potom bavi Smile hraju to pro legendy ne pro paragon xD
Návrat nahoru Goto down
Footy
Spammer závislák
Spammer závislák
Footy


Počet příspěvků : 7052

Herní postava
Nick: Footik
Class: Shaman
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 13:56

Thinji napsal:
presne proto Kjeli xD  ja proste nehcapu co vas na ty hre potom bavi :)hraju to pro legendy ne pro paragon xD

V tom případě by mě zajímalo, proč to hraješ, když ti to za tejden bude k hovnu Smile
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Fujtik/simple
Saskiel
Spammer
Spammer
Saskiel


Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel
Class: Druid
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 13:56

ty paragony jsou super, ale vyjímečně musím souhlasit s Ninjákem.. Byla to hrozná nuda, ještě když jsem se z těch dvou minut minutu válela na zemi protože V je na mě prostě moc.. To mi za ty paragony, který by byly cool, prostě nestojí a nebaví mě to..  Rolling Eyes

edit: nesouhlasím s těma legendárkama Very Happy ale s tím, co napsal předtím..
Návrat nahoru Goto down
Kjel
RebelKjel Spammer
Kjel


Počet příspěvků : 11919
Místo : Apesville

Herní postava
Nick: Kjel
Class: Hunter
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 14:10

na legendy se těším v datáči (všechny podstatný už mám Cool), teď boostuju postavu a i to mě docela baví... samozřejmě berte v potaz, že tím nejsem tak přežranej jako vy, hraju to 14 dní po asi půl roce .... 
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Saskiel
Spammer
Spammer
Saskiel


Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel
Class: Druid
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 14:15

tak jasný, já jsem to ale taky dlouho nehrála.. pak jsem to teda jeden den hrála asi 9 hodin v podstatě v kuse a to bylo dost šílený xD já jako rozumím tomu konceptu potřeby paragonů kvůli boostu charu, jen prostě ten způsob, byť je fakt efektivní na to, co chceš, mi za tu cenu nestojí..
Návrat nahoru Goto down
Kjel
RebelKjel Spammer
Kjel


Počet příspěvků : 11919
Místo : Apesville

Herní postava
Nick: Kjel
Class: Hunter
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 14:16

mě to přijde úplně stejný, jako když dokola procházím nějakou mapu nebo to jdu od začátku furt dokola ... cota je efektivnější a jediný mínus je to věčný logoutování a logování ...
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Saskiel
Spammer
Spammer
Saskiel


Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel
Class: Druid
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 14:31

Well tak jo, pořád je to farmení toho samýho, ať už to jdeš jen cota, nebo catedrálu nebo cokoliv jinýho, protože po tý době, co se chodí pořád nějaká stejná farm trasa tě omrzí cokoliv.. Ale když jdeš větší část, tak tam pořád můžeš mít trochu větší variabilitu toho, co potkáš, nehledě na to, že mě pořád ještě chybí nějaký achievy, který v cota prostě neudělám (potkat jednoho ducha, zabít enemy lustrem, etc..).

No prostě už aby tu byl datadisk a bylo něco novýho zase.. i když mě 31.3 začíná dřívější přístup do ESO xDD
Návrat nahoru Goto down
Thinji
Spammer závislák
Spammer závislák
Thinji


Počet příspěvků : 4824
Místo : tam, kde zabili sv. Václava :-P

Herní postava
Nick: Thinji
Class: Hunter
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 14:36

no saski to presne popsala... ale uplne presne Wink jo jasny, ze za tejden mi to je k hownu.. ale tak nemam TF a hraju 2-3h denne v noci a nekdy ani to ne ...

ta Cota je proste strasne monotoni... sem to behal taky ... vydrzim 20min a pak me to neba Smile mam proste radsi kdyz potkavam ty hromady monser jinde a tak Wink

sak si to behejte, jen budu remcat ze ste noobici a hrajete to stylem " co nejrychleji nabrat xpy" za cenu nudy ... xD
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 14:42

problem je, že tebe to nudi a mě ne. Stejně tak mužu chodit cathedralu 6 nebo sklepy pod hradem na 6. Ovšem ve výsledku ani jedno nebude tak efektivní.


btw Alkaizer build na WW barbara
Návrat nahoru Goto down
Kjel
RebelKjel Spammer
Kjel


Počet příspěvků : 11919
Místo : Apesville

Herní postava
Nick: Kjel
Class: Hunter
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 16:29

já tím stejně udělám cca dvoukilo a pak bude datáč, takže se začnou farmit jiný věci Smile
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Saskiel
Spammer
Spammer
Saskiel


Počet příspěvků : 3370

Herní postava
Nick: Saskiel
Class: Druid
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 17:23

Já na rozdíl od Thinjiho nebudu říkat, že jste noobové :Dkdyž vás to baví, tak jen dobře pro vás že jo, ty paragony se prostě hodí, o tom ani popel.. Já tu pouze prezentuji svojí stránku pohledu a jak už bylo zmíněno, za týden tohle bude minulost Wink

Pájo každej den čekávám smskou report jaký to je  Laughing , budu se vracet až v sobotu, možná v neděli.. a pravděpodobně se budu nejdřív potřebovat pořádně prospat  Sleep
Návrat nahoru Goto down
Blonďák
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 1804

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 20:25



pro zasmání zabugovanýho diabla.
Návrat nahoru Goto down
Uxice
Guild enemy
Uxice


Počet příspěvků : 452

Herní postava
Nick: Neznámý
Class: -
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty18th March 2014, 20:56

nevím no mně to přijde reálný, rozdělej oheň a stoupni do něj jak to dlouho dáš
Návrat nahoru Goto down
Kjel
RebelKjel Spammer
Kjel


Počet příspěvků : 11919
Místo : Apesville

Herní postava
Nick: Kjel
Class: Hunter
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty19th March 2014, 07:14

Saskiel napsal:
Pájo každej den čekávám smskou report jaký to je  Laughing , budu se vracet až v sobotu, možná v neděli.. a pravděpodobně se budu nejdřív potřebovat pořádně prospat  Sleep

na to nebude čas Very Happy ... a proč smskou, nebudete někde na netu ? 
Návrat nahoru Goto down
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn
Avestaria
Spammer
Spammer
Avestaria


Počet příspěvků : 3931

Herní postava
Nick: Ave
Class: Paladin
Spec: Heal (10m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty19th March 2014, 07:55

u mě net bude ofc
Návrat nahoru Goto down
Footy
Spammer závislák
Spammer závislák
Footy


Počet příspěvků : 7052

Herní postava
Nick: Footik
Class: Shaman
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty20th March 2014, 07:16

Maintenance ve čtvrteK? A já debil vstával v 6...
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Fujtik/simple
Hogar
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 2952

Herní postava
Nick: Hogar
Class: Paladin
Spec: DPS (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty20th March 2014, 08:07

Footy napsal:
Maintenance ve čtvrteK? A já debil vstával v 6...

dobře ti tak Smile
Návrat nahoru Goto down
Uxice
Guild enemy
Uxice


Počet příspěvků : 452

Herní postava
Nick: Neznámý
Class: -
Spec: -

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty20th March 2014, 11:10

doprdele, jsem to měl nechat puštěný přes noc, pauznul jsem si wiznu na HC jak umírá s 1% HP Very Happy
mohla být ještě naživu, herdek !
Návrat nahoru Goto down
Hogar
Random Text Generator
Random Text Generator



Počet příspěvků : 2952

Herní postava
Nick: Hogar
Class: Paladin
Spec: DPS (25m)

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty20th March 2014, 11:41

Uxice napsal:
doprdele, jsem to měl nechat puštěný přes noc, pauznul jsem si wiznu na HC jak umírá s 1% HP Very Happy
mohla být ještě naživu, herdek !


 Twisted Evil Sleep Sleep Sleep 
Návrat nahoru Goto down
Deikiu
Posthunter
Posthunter
Deikiu


Počet příspěvků : 437
Místo : Northampton

Herní postava
Nick: Deikiu
Class: Death Knight
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd March 2014, 05:34

tvl tento vikend 100% expy, mg co budem expit hc alebo sc to je otazka
Návrat nahoru Goto down
Footy
Spammer závislák
Spammer závislák
Footy


Počet příspěvků : 7052

Herní postava
Nick: Footik
Class: Shaman
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty22nd March 2014, 06:37


  • For Europe, the expansion will be available to play at 4:00 p.m. PDT on March 24.

    • 23:00 GMT on March 24
    • 00:00 CET on March 25
    • 01:00 EET on March 25
    • 03:00 MSK on March 25



  • Diablo III will be available the night Reaper of Souls goes live and there will be no need to patch or exit the game once the clock strikes GO! We advise logging in ahead of time to reduce potential queue times. Once you're in-game and the Reaper of Souls has launched in your region, you'll see a server broadcast message letting you know that the expansion is now available to play. This means you can continuously play Diablo III all night long and jump straight into Act V the moment it’s available! Note: In order to access Act V once Reaper of Souls is live, you will need to exit your current game and select Act V from the Quest Select window. If you want to avoid having to recreate your game, we recommend that you set up your game so that you're killing Diablo after your gameplay region's launch time. This way, you can naturally transition into Act V without any additional effort.

Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Fujtik/simple
Footy
Spammer závislák
Spammer závislák
Footy


Počet příspěvků : 7052

Herní postava
Nick: Footik
Class: Shaman
Spec: DPS

Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty24th March 2014, 08:30

RIP bonus exp buff... bez toho už to neleze skoro vůbec... 10 mega za t5 cota run s poolem...
Návrat nahoru Goto down
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Fujtik/simple
Sponsored content





Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diablo farmení materialu na ringy    Diablo farmení materialu na ringy  - Stránka 31 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diablo farmení materialu na ringy
Návrat nahoru 
Strana 31 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
» Diablo farmení materialu na ringy
»  WTS 60d gametime/mounty/Diablo RoS za goldy (a mnohem víc)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Tangled Wire :: Spam a jiné-
Přejdi na: